Pogledaj jedan post
Old 15.05.2008., 17:40   #7
E drago mi je da si učenik pa da mogu s tobom malo prodiskutirati. Naime, kad kreneš u takvu diskusiju u razredu...pričaju klinci...ali nikad zapravo nisam sigurna da li to stvarno misle...ili eto, kažu to zato jer misle da to ja ili ostatak razreda želimo čuti...

Sviđa mi se onaj dio...da se oko nekih ne treba truditi...

Vidiš, ja se s tim potpuno slažem... naime, najveći dio vremena, mi, profesori potrošimo oko onih koje nije briga ni za šta... a djeca koja se trude, rade...oko njih nitko ne vodi brigu, niti se njima bavimo...

I na našim se sjednicama, uvijek vodi rasprava oko nemogućih, onih s hrpom jedinica...a dobre nitko ne spominje...

Kada treba učenika izbaciti iz škole jer se s njim u razredu ne može raditi, jer ometa nastavu, uvijek se gledaju prava tog nemogućeg, a kad ja kažem da ostali u tom razredu imaju pravo nešto i naučiti i dobiti od svog profesora, koji se umjesto da radi svoj posao, bori s tim neodgojenim haharom, dobijem po nosu...

Kako ti gledaš na to?
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom