Pogledaj jedan post
Old 25.10.2008., 14:23   #78
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
konjokradicu sam upozorila na uvodne postove i svaki drugi post sličnog karaktera (tj onaj koji ignorira info iz uvodnih postova) ću prijavljivati moderatorima kao spam i trolanje.
konjokradice, dugo ti to nešto čitaš....
Ti očito nemas drugog posla nego samo raspravljat po forumu (tvoj broj postova) a konjokradica je napisa svoj post i osvrt na vase stavove, tvrdnje i slicno, kako triba i argumentirano je sve napisa prema tome ja mislin da se nema sta vise dodat niti oduzet od njegov post-a. Odgovorit ce ti ako bude ima potribu iako ne znan sta ti uopce ima odgovorit.

Moran isto tako rec da su vam uvodni postovi kontradiktorni totalno, izmisljate toplu vodu, tipa ''sotonisti ateisti'' ma koja je to orjenatacija, o ovom sam vec pisa, ili si ateist ili nisi, mozemo sad svi izmisljat ove i one nazive, a to nema smisla.

Uostalom ne znan zasto imas tj imate potribu opravdavat svoja misljenja i stavove nek viruje svatko tko u sta zeli i ne dirajmo se jedni u druge i to je to.
Ja necu tebe preobracat ti nemoj mene (opčenito govorin). Svak ima svoje hramove ''Vi'' se ne dirajte u nase sta je nama sveto ''mi'' se necemo dirat u ono sta je Vama sveto a svakog onog tko se dirne triba kaznit a o kazni to nek odrede u saboru a ne da to određujemo ''mi'' ili ''Vi'' jer ipak zivimo u 21 st a ne u 13 st.

Ljudi ima svakakvih, ima svakakvih orjentacija i moramo se slozit da svatko mora postivat ono u sta drugi viruje. A ono sta je ''normalno'' određuje sabor i u skladu je s zakonom znaci nije protuzakonito svi moramo postivat!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom