Pogledaj jedan post
Old 06.09.2004., 14:39   #5
Quote:
Da li imas kakva saznanja kakva je situacija s bolnicom u Dubravi? Za Rebro je bilo puno guzve u zadnje vrijeme.
Pa čuj, Dubrava je po meni dobar izbor. Sutlić i Biočina koliko znam taj posao korektno rade ( mada sam čuo poneku priču o "plavim kovertama" ali samo kao priču bez uvjerljivih, iz prve ruke svjedočanstava ). Ista stvar je i sa anesteziološke strane, koje je jednako važna u samom postupku a naročito nakon zahvata. Dr. Huseđinović je to prilično dobro ustrojio.
Iako nekog prevelikog izbora ni nemaš. Najbolja je po tom pitanju "Magdalena" ali tamo prvo trebaš istresti koju tisuću eura, budući da je privatna bolnica.
Odkad je dr. Anić s par kolega otišao s Rebra a šef po političkoj liniji postao "zloduh" Jelić, Rebru što se tiče kardiokirurgije ne vjerujem previše. Sada tamo, osim Jelića još samo dr. Ugljen zna samostalno, suvereno uraditi zahvat na srcu ( koliko znam ). A i dr. Ivančan, glavna kardioanesteziologinja više nije tamo.
U Rijeci je situacija "one man show dr. Šimić" i tu mi isto nije stvar uvjerljiva.
U Osijeku se kardijalna kirurgija tek treba, početkom godine, ustrojiti. A kako će to ispasti i s kojim kirurzima, budući da ih nema ni za lijek, ne znam.
Znači Dubrava je
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom