Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 21:49   #56
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Rekla je da je trudna i nije od mame dobila reakciju kakvu je očekivala i to ju je pogodilo. Mislim da joj mama nije prava osoba za savjete budući da je sebi sama uništila život jer je landrala okolo i tako zatrudnila i udala se pa odmah rastala nakon nekoliko mjeseci i vratila se starcima. I tako mi je žena živjela sa mamom, bakom i pokojnim djedom u kući u kojoj joj nije baš sve bilo idealno......teško je sa starijima živjeti. Ma..........Uglavnom sada joj je prekrasno sa mnom. Jer je sama svoj gazda u kući i radi šta hoće. I znam da je njenoj mami krivo zbog toga....valjda jer je ostala sama u kući sa babom.
Znaš što ću ti ja reći?
Tvoja punica je ZMIJA. Koja zakuhava stvari među vama, kvari vam brak, pokušala je i prije braka...

Tvoja žena je nezrela osoba, bez svojega 'ja'.
Ona je žena od 28 godina na koju mamica ima tako jak utjecaj k'o da je trogodišnjakinja.
A i ako tako olako mijenja ovako ozbiljne i bolne odluke, to mi malo vuče na bezosjećajnost...

Ništa čudno. Budući da joj je majka takva manipulativna zmija, vjerojatno je sa njom izgradila takav odnos i od nje napravila takvu osobu.

Takve osobe često nalaze naivne ljude koji su jednostavno odrasli u normalnim obiteljima pa nisu svjesni u što se upuštaju i zagorčavaju im život...

Apsolutno ti je jedina šansa da odlučno zabraniš punici ikakvo miješanje i komentiranje vaših odluka. To reci pred objema.
I uopće ne mora biti lijepo i smireno. Poludi koliko god hoćeš, neka te ogovara cijela familija kao divljaka. Šta te briga?
Reci ženi da više niti jednom ne želiš čuti 'što njezina mama misli o tome.'
Da su vaše odluke isključivo vaše. A ako misli raditi onako kako joj mama kaže, onda neka ode i živjeti sa njom. I da koji k se uopće išla udavat ako joj je to što tražiš SF?! Imaš svako pravo biti oštar.

I to je jedini način da zaustaviš tu patologiju.
Koja je već počela uzimati maha i pod tvojim krovom. Zašto bi to dopustio?
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom