Pogledaj jedan post
Old 22.02.2009., 23:07   #58
Vodene kozice i bolovanje

Moja kcer (6,5 godina) je imala kozice prije dva tjedna i pedijatrica mi je dala bolovanje.
Nakon isteka bolovanja od 9 radnih dana ( dan manje od dva tjedna) isla sam jedan dan na posao i navecer toga dana kozice je dobilo starije dijete- sin , 8 godina, drugi razred.
Slijedeci dan je bio petak,drugi dan nakon bolovanja za kcer, isla sam ujutro na posao a dijete je ostalo sa bakom.
Popodne sam isla kod obiteljske lijecnice (zajednica meni i sinu) reci da dijete ima kozice i da taj dan nije islo u skolu ( radi ispricnice kasnije) .
Ne trazeci uopce da mi da bolovanje jer mi se to cinilo normalno da mi sama ponudi ( ono prvo bolovanje i tako mi je dala druga dotorica-pedijatrica), ona mi kaze da "jos nije cula da ako skolsko dijete ima kozice majka ide na bolovanje"!!!
Jako me iznenadila pa sam joj rekla da ako nemam pravo ne idem ali da sam vec rekla na poslu da me u ponedjeljak nema i da znam da su sve kolegice za kozice svoje djece bile na bolovanju.
Osim toga, dijete ima temperaturu i povracalo je 3-4 puta.
Jos je rekla da dijete nakon 5 dana vise nije zarazno i da moze cak i u skolu! A sto je sa imunitetom?
To ju nisam htjela ni pitati.
Sutra zovem ravnatelja doma zdravlja da pitam imam li kao majka skolarca pravo na bolovanje ili ne!
šta mislite?
hejcrnazeno is offline  
Odgovori s citatom