Pogledaj jedan post
Old 20.07.2009., 20:42   #70
Quote:
HSP_HOS kaže: Pogledaj post
Ono što je profesor Kulić kao ekonomski analitičar rekao i tvrdi, rekao je i Dobroslav Paraga kao političar – da se hrvatsko društvo hrani lažima, i da je jedini spas da se Hrvati probude! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::
Evo i jedan zanimljiv link sa web stranice HSP1861 http://www.hsp1861.hr/vijesti2007-8/18082007-1.html
D.Paraga je običan idiot, pa i više od toga.
Nego, reci tko je pisao ovo na što si dao link?


Quote:
elektorus kaže: Pogledaj post
Ja još čekam da netko izazove Škegru na debatu o privatizaciji. Nešto se Kulić baš i nepostavlja na njega....
A i ostali apologeti ljevice nisu baš zagrizli....
Dakle citirat ću po sjećanju pa mi oprostite na eventualnoj pogrešci gospodina Škegru:
G. Stankoviću, napravite bilo kad bilo gdje bilo s kim s druge strane emisiju o privatizaciji....

Nešto mislim da neće doći do takve emisije, jer bi mnoge dogme mogle pasti.
Ja bi još tu i dodao, dajte objavite statističke podatke o LJUDIMA koji su sudjelovali u privatizaciji u bitnijem obimu dionica i to s obzirom na regionalno porijeklo (dogma o hercegovcima) i s obzirom na stranačku pripadnost(dogma o HDZovcima) pa da konačno maske padnu.
Pa da se sazna kako je samo oko 30% toga privatizirano do 2000. godine i da je država bila ona koja je samo manji dio toga prodala.
__________________
No matter how much you know today, you'll have to know more tomorrow.
Excruciare is offline  
Odgovori s citatom