Pogledaj jedan post
Old 10.03.2010., 09:57   #12
Quote:
BUBAMARA22 kaže: Pogledaj post
da je napravljena gluspost je, da je djete krivo je,i učitelj je odredio kaznu i mislim da bi ju trebalo poštovati,bez obzira koliko se nama činila čudna ili nepravedna
Koji je smisao čudne ili nepravedne kazne?

Samo pitam...

Quote:
Jadan kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da se javi netko tko radi u školi pa bi nam lijepo svima objasnio da ja u današnje vrijeme postalo nemoguće kazniti učenika. Tako da mene ovakva naizgled neprimjerena kazna za tu dob uopće ne čudi. Pa danas su profesori postali totalno ugrožena vrsta jer nemaju alata kojim bi sankcionirali dijete.
Ne znam šta vi mislite da je profesor trebao napraviti.
Moja sveki je učiteljica. I ima jednu kolegicu koja se služi istim ovakvim kaznama. Inače se sa sveki nikako ne slažem u nekim njenim "pedagoškim" stavovima, ali čak i ona kao učiteljica starog kova smatra da prosvjetar koji ne može smisliti primjereniju kaznu i nije za prosvjetnu službu. A da su prosvjetari posve nemoćni - nisu. Samo treba razmisliti što se čime postiže, a što služi samo za demonstraciju moći.

Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
Kakvu poruku je taj roditelj poslao uceniku?
Lošu. Ali to nije tema, niti su roditelji završili pedagoški faks. Ako roditelji prave odgojne gluposti, znači li to da onda mogu i prosvjetari?
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom