Pogledaj jedan post
Old 16.06.2010., 10:33   #54
Sjećam se da je test za vozački bio znatno kraći od ostalih psiho testova i odnosio se vjerojatno na provjeru zapažanja. Precrtao si neka četiri lika, eliminirao neke intersekcije i mislim nekih par odgovora na neke rečenice. Također prije 15 godina. I ja sam doživio "torturu" na liječničkom za vojsku gdje sam prvi riješio testove (opsežni i primjenjuju nekoliko metoda i mjere nekoliko parametara) pa su me stavili "pod zid" s još 6 tupana koji su ostali na trećini pitanja nakon isteka vremena. s njima su se još "pozabavili", a mene pitali znam li svoj koeficijent? Rekli su mi o čemu se radi i to mi je u budućnosti promijenilo život. Počeo sam se gledati malo drugčije, više zanimati za psihologiju i neke "misaone" stvari i zakomplicirao si život. Mislim da je blaženo neznanje i da je lakše živjeti lagodno, kad nisi svjestan svojih kapaciteta, bilo visokih, prosječnih ili niskih. Znam samo da inteligentni ljudi često mogu ispasti gluplji od ostalih, na žalost, pa čak i kad se ne radi samo o povišenom ili iznadprosječnom IQ u samo nekom tipu inteligencije.
Veky is offline  
Odgovori s citatom