Pogledaj jedan post
Old 26.10.2010., 10:25   #78
Quote:
Crab Nebula kaže: Pogledaj post
ja sam prije nego smo kupili kolica proroštala cijeli internet i dućane
al ja sam takva za sve što kupujem.. pogotovo tehniku.. nema kod mene na horuk kupnja..
ja sam osobno čula baš za chicco dosta negativnih komentara i odgovorilia kumove da ih kupe.. na kraju su kupili jane.. i to su npr kolica koja stvarno se mogu preporučiti.. čula sam i za peg perego (3u1 modele) dosta negativnih komentara, ali ih ipak puno ljudi kupuje i očito su zadovoljni.. ovisi šta tražiš od kolica.. dosta ih kaže da su skoro pa neupotrebljiva kad dođu do sportskog dijela.. ne znam.. ta me nisu nikad previše interesirala pa nisam ni gledala..

ja sam na kraju kupila skoro pa no name kolica i čitala strane forume i čula brdo pozitivnih mišljenja.. a i išli smo ih gledati u maribor prije kupovine..

uglavnom.. treba se raspitati.. i od ljudi oko sebe i za to služe forumi, grupe i sl.. ko da ja jverjujem tetama u dućanu..

i da za abc design smo u bms žicali jednu mamu da nam posudi dijete od nekih godinu i pol da ga stavimo u kolica da vidimo jel su ok
Da,bas tako!
Meni su se svidjala jedna kolica a kupila sam druga...Svidjala su mi se Mura3,a kupila sam Jane carerra...
Doduse Jane Carerra su mi se svidjala i prije Mure,a onda je dosla Mura i preuzela vodstvo...
Sve dok nisam malo pocela obracat paznju i uocila dosta nedostataka na Muri...
Mozda to nekom nisu nedostaci,al meni jesu....
I sad mogu slobodno rec da mi nije zao sto sam kupila Jane carerra jer su mi preljepa i funkcionalna,lagana....Ma sve ono sto zelim od kolica....
Zaljubljena sam.....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom