Pogledaj jedan post
Old 28.04.2017., 14:46   #77
Ovdje odlazimo u off-topic, jer trifrtaljac zasipa topic temama za koje postoje posebni topici. Da i ne govorimo o osobnim podmetanjima. Mislim da bi ga moderatori morali na to upozoriti. Nastojim off-topic smanjiti, ali moram odgovoriti.

Quote:
trifrtaljac kaže: Pogledaj post
da ovom dodam još jedan u nizu nebrojenih oštrićevih bisera: "mi smo se brinuli da broj žrtava jasenovca ne bude velik, ali ni premalen"
Ovo ne kužim. Bi li ovo u navodnicima trebao biti citat? Tvrdim da ja to nisam napisao - citat je laž.

O Simi Dubajiću možemo na topicu o Bleiburgu. Inače, i ja sam ga osobno upoznao i intervjuirao 1990., ali nismo o tome pričali.

Tolstoj (koji je rođen u UK) je osuđen u sudskom procesu, jer sje sud procijenio da su neki navodi klevetnički (vidi tekst na hr wikipediji o njegovoj knjizi). On tvrdi da je osuda nepravedna itd. - to je valjda njegovo pravo govora.

Quote:
Doprinos partizana u Drugom svjetskom ratu bio je neznatan, oni zasigurno nisu porazili stotine tisuća njemačkih trupa.
Jesu. To je neupitno i dobro poznato, među inim na osnovu njemačkih dokumenata o angažiranim snagama na području Jugoslavije.
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is offline  
Odgovori s citatom