Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 10:50   #232
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Beba 5 mjeseci i 6 dana stara već danima nervozna, cendra, plače. Nošenje, pomogne na 5 minuta i onda opet kreće vriska. Igračke, zvečke, crtići, muzika, svašta sam probala i opet ništa. U šetnji bi prije redovito zaspala u kolicima, nosiljki, sad nista, vriska. Zubići nisu još izbili ali nešto se nazire pa će valjda uskoro i to. Vruće nije toliko da bi bila bas tako nervozna. Dakle, ništa ne pomaže. Kao da opet ima grčeve. Toliko me to iscrpljuje da se probudim umorna, a mala se sinoć samo jednom u noći probudila. I nije htjela jesti, samo čaja pila i nastavila spavati.
Muž radi po 9-10 sati dnevno u smjenama tako da sam ja sama s malom. Mama mi je jučer bila pomoći par sati, ali ona isto radi tako da bas i ne stigne doći kod nas. Užasno sam nervozna, ne znam sta da radim.
Jel imao netko slično iskustvo? Molim vas da me utješite. Dođe mi da se bacim kroz prozor. Drugačije sam zamišljala život s malom bebom. Pa zašto mora biti bas tako teško?


Beba je I vrlo vjerojatno su zubici. Jel trpa ručice u usta? Slini? Sve igračke isto gura u usta? A moguće je da joj i smeta promjena vremena, bebe su inače osjetljive na skokove temperatura vani i slično


Drži se
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom