Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 13:48   #89
Quote:
Stu Griffin;65841555[B kaže:
]Sara nece postojati vjerojatno dok god je otac ziv[/B],a ako bi i postojala, vrlo vjerojatno mu nebi govorili za nju,da. Ionako je ne bi htio vidjeti,kao sto ne zeli ni kcerce od drugog sina.

Po svemu ovdje ispada da nitko ne vidi sansu da budemo sve sto smo planirali.

Ja van ne idem sama jer posao i love imam i ovdje,drito pred nosom,a imam i mogucnost premjestanja po cijeloj drzavi unutar firme. Ja imam za sebe sve, ne ovisim ni o kome, ovo vani je bolja prilika za oboje. Skupa.
Da ne ulazim u socijalne, politicke price i mirovinskim stupovima Lijepe nase,pardon,njihove.
Izgleda da Sare neće biti stvarno dok je "otac" živ, o "djedu "da ne pričamo.
Znam da smo dosta grubi, ali...
Šta misliš da će se dogoditi ako njegov otac umre? On će postati samostalni, divni, pozitivni, optimistični... može biti, određeni promil šanse postoji. No, u takvim slučajevima je češće da će ga početi prati krivnja, biće još depresivniji jer je on smrt svog oca prizeljkivao da bi se eto, oženio tobom, počeo živjeti. . . Imaš i dalje i njegovu majku, koja isto ignoriše tvoje postojanje. Miriše mi da je i ona manipulatorica, koja će ga još više vezati za "dom" . Ljubav jeste slijepa, ali skini malo mrenu sa očiju, daj sebi zraka da dišeš. I možda ti ne bi bilo loše skloniti se od svega. Da sa udaljenosti pogledaš sve. Postoji i ono -koji bi savjet dala sestri ili najboljoj prijateljici da ti ispriča ovo što si ti napisala? Razmisli i primjeni.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom