Tema: Predškola
Pogledaj jedan post
Old 31.10.2017., 16:08   #95
Quote:
Mrs.Sepsa kaže: Pogledaj post
Pa sto se tice ekrana, o tome odlucuju roditelji. Ako je to razlog za slanje u vrtic, onda se roditelj treba zapitati..

Druzimo se i s vrtickom i nevrtickom djecom.. Nisam primjetila neku posebnu naprednost kod vrticaraca.

Po meni,vrtic je nepotreban djeci ako imaju doma normalnu obitelj i prijatelje s kojima se mogu igrati. Problem je sto toga nazalost nema. Bar u gradovima
Roditelji rade.Jel to normalna obitelj?
Mislim...gdje će dijete dok su oni odsutni [emoji15] il je teta čuvarica bolja opcija?
Već sam napisala... većina današnje igre se svodi na ekrane...iako svome djetetu doziraš ne mora značiti da drugi roditelji rade isto ( vjerovatno većina ne). Tako da se iz tog kruga ne može lako izvući, dijete se igra igrama koje njegovi vršnjaci žele, a to je "plejić", mobitel...pa kad se već igra bolje da to kvalitetno odradi u vrtiću gdje će puno toga korisnoga usvojiti i naučiti.

Mojima je vrtić bio nešto normalno, ja idem na posao oni u vrtić. Nisu se bunili i grintali šta im je bolje.
U stvari ...kad sad gledam (školarci su) djeca su mi volila vrtić....puno više od škole.[emoji1]
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom