Pogledaj jedan post
Old 09.11.2017., 17:41   #13236
Quote:
mkovac67 kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta sam upozoravao na restrukturiranje brodogradnje, poglavito u Splitu za koju sam osobno dosta skeptičan. Ja ne vidim gdje je to debeljak ubacio 40% svojih sredstava u splitski škver. Ukoliko restrukturiranje ne uspije škver ide u stečaj a subvencije koje je škver primio država mora vratiti u evropsku kasu. Ali moram priznat da ovo s uljanikom nisam očekivao. Sprema li se lex uljanik?

http://www.poslovni.hr/hrvatska/zbog...a-bomba-334148
Jebote led, u zadnje vrijeme same uspješnice od kompanija sa negativnim kapitalom .........dobro za Todu mi je bilo jasno da je navikao raditi s negativnim/tuđim kapitalom, ali sad kad vidim da i giganti poput Đure i Petrice, a sad i Uljanika rade s negativnim kapitalom počinjem sumnjati da je to neki novi svjetski trend. Ili zaraza?

Makar ni Uber i Tesla se ne mogu pohvaliti s pozitivnim kapitalom, al tamo imaš budala na pretek koje jedva čekaju da im Tesla i Uber uvale svoje preskupe dioničice koje u životu nikome neće donijeti prinos..........

Ali unatoč svemu ja sam optimist, sve će to pokriti eu koehezijski i adhezijski fondovi koje ti i ja punimo.........a može uskočiti i proračun ak baš zaškripi.....
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline