Tema: Alimentacija
Pogledaj jedan post
Old 21.05.2007., 18:47   #94
imam osjećaj a vaši postupci to i pokazuju - da smatate da bismo mi muškarci trebali vas uzdržavati do kraja našeg prirodnog života. Što je s ravnopravnošću ili sposobnošću i vašom pameti?

Ne, braco. Upravo suprotno. Ja sam ta koja je uzdrzavala i svog bivseg supruga (dok smo bili u braku) i koja sada uzdrzavam sebe i svoje dijete. A pameti i sposobnosti, hvala Bogu, imam dovoljno da imam srecu spadati u onaj gotovo neprimijetan postotak dobro placenih u RH. NE pisem o tome sto JA financijski doprinosim; pisem o tome da i ON ima tu obvezu pa ju ima i izvrsavati.

"I unaprijed isprika svim onim samosvjesnim ženama koje kroz svoj život hodaju a ne traže slijedeću žrvtu kao - ŽENKE KOMARCA."

HVALA.

Plaćanje naknade za dijete ako dijete živi s jednim od roditelja - druga je priča. Ali su i dalje i jedan i drugi roditelji.

Stoga, plaćanje za djetetove potrebe da, ali plaćanje za potrebe bivšeg bračnog druga - ukoliko je radno sposoban - NE. Sud je tu da odredi količinu novca a tako zbori i OZ.

Presuda o razvodu braka, odluci s kim dijete ostaje zivjeti i novcanog doprinosa za uzdrzavanje od strane roditelja koji s djetetom nije upravo je ono o cemu sam pisala.
Koji to dio nije jasan?

Lijep pozdrav.[/QUOTE]

Također.

P.S. Narod kaze: ispeci pa reci.
Beeboop is offline  
Odgovori s citatom