Pogledaj jedan post
Old 12.09.2017., 00:18   #3144
Quote:
IQ0007 kaže: Pogledaj post
je, hvala i tebi. uspjela sam, doduše, prvu injekciju sam nešto zeznula tj. pola mi je iscurilo (jer sam gledala na youtube ono, znaš kad malo pustiš da štrcne, valjda da se vidi da stvar radi....) drugu sam već bolje odradila.

usput, danas sam rezignirana. doslovce. dam joj onu a/d pastu, htjela je jer je očito gladna....i za dva, dva i pol sata - proljev (i opet krv); srećom, nije povraćala. ali razmišljam sad, pa nije dosta 2 hrs da se stvar probavi...ili je? odnosno, ak je sve pokakala pitanje je kol'ko je uopće od toga apsorbirala. nakon više sati, idem ja njoj dat smixano (tu pastu) s vrlo malo vode u šprici. ista stvar, s tim što je to pokakala još i brže. sve me to navelo na pomisao da je možda ŽELUDAC taj koji ne funkcionira...jel on je primaran za probavljanje hrane, jel tak?

btw.nalaze za gušteraču još čekam, računam negdje sutra-prekosutra.

rezignirana sam. imam osjećaj da mi se gasi. danas sam se rasplakala u vet. ljekarni (kad sam išla po tu pastu), pa neki dan kod frendova, pa na cesti, pa doma...ovo, ono...moram se sabrat pod hitno.

EDIT: još da dodam: ne vjerujem više u nikakva čudotvorna sredstva, nagli oporavak, kurkumu, đumbir, ovo, ono...ona ipak ima 13 godina.

EDIT2. i evo, opet, dok ovo tipkam, suze mi same od sebe idu...ne znam kako da se smirim...samo kad ju pogledam ovak mršavu, kako leži, goli kostur, tuga me pregolema obuzme...

EDIT3: još samo ovo da vam kažem pa vas više neću davit, ionak mi ne možete pomoći...ponekad ju uhvatim da ne spava nego ima širom otvorene oči i samo gleda, nekad mi se pogled čini tužan a nekad onak' kao da gleda u prazno......zato me ponekad naprosto strah pogledat je u oči jer imam osjećaj kao da ona kuži da je frka


Znam kako se osjećaš i kako ti je. Ja sam bila ko zombi zadnjih par mjeseci, sve mi se vrtilo oko hranjenja i osluškivanja jel micko živ uopće i jel diše.

Mazi je, grli, ljubi, voli i upijaj svaku minutu i trenutak koji imaš s njom. Nadam se da će se izvući.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom