Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 22:20   #4336
Ma rado ću pomoći svima. Dvije stvari u životu najviše volim, a jedna je upravo kosa, koju čitav život mazim i pazim, želim da bude duga i bujna, a kod mene kontra. Tanka i ne naraste ni 1cm mjesečno. slikat ću kad budem stavljala opet (za nekih 2 dana) pa ti pošaljen sliku u poruke da imaš i vizualni dojam nanosim kvasac četkicom za farbanje budući da je sa svim ostalim prava muka.

Recept za sjaj i obnovu kose (nije za opadanje) koji još znam su: 2 do 3 žumanjka (NIKAKO bjeljanjak, on isušuje), maslinovo ulje i regenerator. Sve skupa pomješati i staviti na kosu te umotati i 20ak minuta grijati glavu. Imam tu sreću što imam (mama zapravo) haubu staru 25 godina koja i dalje radi pa mi je lakše. Zna se nekad mali komadić žumanjka i ispeći na taj način ali ovdje jače ostaje miris jajeta.

Uz vas sam, javim kasnije dojmove svega veselim se isprobati tinkturu i čaj od koprive za tjeme. Neću piti nikako zato što mi željeza ne fali.
Znam da SLS nije prirodan, ali ga skoro u svakom šamponu ima. Teško od njega pobjeći :S
catys is offline  
Odgovori s citatom