Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 24.10.2011., 17:35   #2096
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
ajme grozno, a ja se taman spremam naručit, slabo mi je, pa daj reci gdje je to bilo, koja bolnica i koji dr da ljudi znaju, jesi ti iz Zg ili iz Ri...i meni je jedan sa Rebra sa kojim sam telefonom pričala rekao nek koristim nitroglicerinsku mast a nek ne operiram zbog komplikacija( ja sam inače iz Ri ali sam se čula telefonom jer je radio privatno kod nekog/ jel ti bar dao dg. i koja je točno? meni su rekli sa kremama tipa dječja mast, drugi je rekao Faktu i ostale za hemeroide, meni malo olakša hemeroprotect ali rado bi kupila nitroglicerinsku ali mi nisi napisala gdje si je kupila i tko ti je preporucio?
Nitroglicerin sam kupila u Beogradu ...Ljekarna Ivancic i sinovi..fisuranal..cijena cca 70kn ..jer ga samo tamo ima..koliko ja znam. Ne mozes to od njih naruciti jer se mora drzati u hladnom tijekom transporta. Ja obicno kupim par limenki hladnog soka..pa stavim mast u vrecicu sa limenkama. Ili si zaledi bocu vode .. najbolje nazovi ljekarnu..imas na netu njihovu stranicu i sve.. Oni prave od 0.4% nitroglicerina.. ako se ne varam..Tako da sam ja uzimala jacu od propisane..
Rok trajanja te masti je 2 mjeseca...
Receno mi je da ima to samo u Njemackoj....no to tamo vise ne prave..niti prodaju po ljekarnama.. Bila..provjereno.
Nema niti u Bosni. Ako ces u Hrvatskoj kupovat, tj. ljekarne to narucuju iz vana..cijena cca 1200kn..

Zadnje uređivanje Korektorica : 24.10.2011. at 17:50.
Korektorica is offline  
Odgovori s citatom