Pogledaj jedan post
Old 20.10.2010., 15:59   #20
Quote:
tini kaže: Pogledaj post
mi smo ovih dana u obilasku dućana s kolicima i meni se sviđaju peg perego switch model, jel netko ima iskustva s njima?
mi smo ih kupili prošli vikend u Sloveniji, cijena sportskog dijela je 355eura a autosjedalice 150eura stim da je taj vikend bila akcija na svakih 50eura 10eura popusta tako da smo na 355eura(kupili još sitnice tipa švedske pelene, tetra pelene i kišobran za kolica orig. pegperegov da bi došli do 400eura) dobili 80eura popust i povrat poreza 70eura (carinu ni pdv nismo platili) tako da ćemo za tih 150 eura kupiti autosjedalicu (maltene je dobili besplatno), naručili smo je, stiže za tjedan dana jer nisu imali boju kao kolica...kolica smo uzeli u java boji a košaru smo odlučili izbjeći jer je ogromna, malo se koristi i mislim da je nepotrebna a switch model ima nulti položaj zato smo se i odlučili za taj model i ja prezadovoljna

nego gledajući po gradu kolica, sad ih sve više i više zapažam primjetila sam da se više voze pp pliko p3 modeli nego switch a kod pliko se sportski dio nemože okrenuti u oba smjera da beba gleda i prema van i prema mami što je meni jedna od bitnijih stvari pa čak i zbog vjetra, pa me zanima jel pliko p3 ima neku dodatnu funkciju što switch nema ili jer def. po toj funkciji je debelo bolji switch model
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom