Pogledaj jedan post
Old 04.12.2011., 00:17   #5221
[QUOTE=zora964
...................................
Šahnurin kovčeg sa blagom me podseti na one priče da li su u pitanju Kurdi, pa se setih i slike koja je bila na zidu spavaće sobe kad se Čiček udala za Kemala...(to je ONA slika, ona razbijena od besa, tamo )... i nekih ranijih pisanja šta predstavlja...ipak je cela priča o Vanu ustvari o Kurdima i njihovim plemenima

Sahmaran is Kurdish mytology, the Kurdish counterpart for mermaid. She has body of a woman and a snake. Mermaids are nasty characters, but Sahmaran is the opposite. She wants peace and traditionally hung on bedroom walls of Kurdish girls.
Šahmaran je deo Kurdske mitologije, slično sireni. Ima telo žene i zmije. Sirene imaju loš karakter, ali Šahmaran je suprotno. Ona želi mir...i tradicionalno se kače u spavaće sobe Kurdskih devojaka....

I još nešto što stalno zaboravljam...molim moje drage masal, teuta, MalMatinadjite negde u kadrovima neku slikicu onih predivnih orhideja koje tako lepo ukrašavaju sve kancelarije..i Yasikinu i Savaševu, čak mi se čini da sam i kod abija videla...please, please....kissssssss
pozdrav svima[/QUOTE]

oprosti što sam ti iskasapila post...ali velik je a na ovo se želim osvrnuti
nisam znala sve ove stvari, tj zanimljivosti iz mitologije, i iskreno nisam obratila pozornost na sliku kada je bilo na tv-u ali volim naučiti nešto novo i hvala ti na tome. koju god zanimljivost da nađeš, slobodno je plasiraj tu

2.dio: može li kod Abija bilo kakvi živi stvor preživjeti, uz svu onu mržnju koja isijava iz njega???

[QUOTE=masal;37014973za tebe
...sve osim Abija-mrzi me kopati po njegovoj kancelariji previše je zločest...


Ovo nisu orhideje ali mi lijepo izgleda,volim jednostavno cvijeće

Yasina agencija mi je najljepše uređena,pomalo ležeran stil a opet funkcionalan...Savaševa mi je preozbiljna,valjda Aga mora davati takav dojam
On to onda popravi svojom pojavom u kožnjaku ili crnim,ljubičastim ili ... kombinacijama, ...no,da jasno nam je da je Aga ...mrak

I ti si primijetila sliku Šahmarana-meni je odmah zapela za oko...sviđa mi se priča o tom mitološkom biću (bilo i drugdje,da).Nažalost,nije im donijela mir i sreću...[/QUOTE]

na 2.slikici ima izraz lica kao da želi reći: uff dosadni ste, ajmo na ručak
slažem se, i meni je yasina agencija najljepše uređena, puuuuno bolje od XL-a, tamo mi se jedino sviđalo ono da se do njenog ureda može doć samo po onim stepenicama...fora mi je to...i naravno, moram ovom prilikom spomenuti yasinu kuću...uff boli glava...sviđa mi se takav otvoren prostor, i one stepenice, iako, pardon, ono je vila

[QUOTE=zora964;3701552 canim benim, veeeeeeeliki kisssssss
Viš, ja pored takvog age gledam orhideje, ja lude žene, ali obožavam ih, njih i ljubičice...tako nežne, a tako predivne ....

Dobri su offici, ali meni to Savaševo preogromno, bolja mi bila ona stara kancelarija, toplija, ova sad ko nečiji omanji stan, pa one stepenice na sred prostorije kod Hakana...malo ga preteraše, ali valjda prate status, quien sabe, ima se može se[/QUOTE]

orhideje su odlične. samo, da, ne razumijem ni ja, čemu one stepenice u hakanovom uredu. emergency exit? protupožarna evakuacija??

Quote:
kader kaže: Pogledaj post
zora i mala lola bravo djevojke, vi to meni nekako najbolje objasnite pa ću se malo šlepati na vas, nisam baš danas od volje.
malmati
nažalost nazan su realnost i istina gadno udarile po glavi...kako li se može osjećati. sigurno bi se poželjela pojadati majci a zna šta bi ju dočekalo...rekla sam ti, odabrala si, tvoj problem,nisi slušala....i tako šuti i trpi i dalje.
čič i yas, kao što sam već jednom pisala njih dvije se čist dobro mogu slagati, pogotovo s yasine strane nikad nije bilo problema što se čiči tiče. al je savaš ostao paf kad je vidio čiči da izlazi iz yasinog ureda.
onaj yavuz stvarno lud, ona ruka na ramenu je stvarno bila nenametljiva, pod šta je ono on mislio da prođe?? dobro mu je rekla "ovako mi je ugodnije" a ja bi dodala "perverznjaku jedan!!!"
ne bih htjela da me se pogrešno shvati, jer mala je ipak klinka s traumama, al onaj pogled male lare kad je na finjaka istjerala pelin, je bio baš jeziv. naravno nije joj za zamjerit ona je sebi izabrala drugu da s njom gleda filmove, al me na tren podsjetila na svog idola.
yas i savaš na večeri, pa poslije kad je vozi doma ja po podu, muž s krpom u ruci...kaže "danas se baš odužila ova epizoda" a ja si mislim meni nije nikad preduga.
šah je taman prikupila snagu i razradila nove ideje, al je savaš nabrzaka prizemljio,zaštito sestru, podržao čiček (ajd nek mu bude), a nadrkanom pingvinuzaprijetio.
čekamo dalje....
slažem se sa cijelim postom, jadna nazan, ali eto, ljubav je slijepa
a boldano hahaha i ja sam to primjetila, ali zato dok je Laracim spavala, pelin se pobrinula da nadoknade vrijeme

i, na večeri, ili mi se učinilo ili je yas rekla šnicl?? tj neku tursku inačicu istoga

i ubijaju me ova ograničenja za images kad hoću postat. ono: you have included 15 images...šta napraviti s tim? razumijem da moram obrisat smajlije od quotanog posta, ali sad sam i svoje morala srezat....ahhhh

edit: i ovo je ispalo koma, ne vidi se ni kraj ni početak, ali izludili su me ti sa images, pa sam počela sve redom brisati ahhh. isprike.
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx

Zadnje uređivanje Istanbul masal : 04.12.2011. at 00:19. Reason: dodatak tekstu
Istanbul masal is offline  
Odgovori s citatom