Tema: Disleksija
Pogledaj jedan post
Old 07.11.2012., 23:35   #5
Quote:
ppan kaže: Pogledaj post
Moja djevojčica ima 12 godina i teškoće s čitanjem.Pisanje i nije tako velik problem, mada ima -mijenja m i n.Nije svladal tablicu množenja i učiteljica prijeti da neće proći 6 razred.Inače prolazi sa vrlo dobar.Samohrana sam majka četvero djece i često ne stignem u jednom danu sve što bih htjela.Žalosna sam jer je njezin test inteligencije nadprosječan a ja joj ne mogu više pomoći.Danas smo bile kod logopeda i veli mi da se u najgorem slućaju javim za dva mjeseca.Da idem privat?Da uzmem učiteljicu za instrukcije?Molim pomoć
Moja curica je imala problema s mucanjem,na terapiju smo isli u Varazdinsku opcu bolnicu kod logopeda profesora Novosela,valmod program,tamo joj je dijagnosticirana disleksija,nakon toga smo isli na obradu u Kukuljevicevu sad cekamo nalaze.
ima 9g.i ima problema sa citanjem,sad je treci razred i pocela je dobivat slabe ocjene
cim stignu nalazi krenut cemo od skolskog logopeda ako to ne upali vracamo se u Varazdin,nije da mi je preblizu ali ako treba selimo se tamo
uglavnom hocu vam rec da je to nesto posebno kaj smo tam dozivjeli i stvarno su strucnjaci.
greatheart is offline  
Odgovori s citatom