Pogledaj jedan post
Old 04.01.2008., 11:50   #19
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
trax znam da ti znas, iako si prosjecna ali kako sve moze izgledat taj cervikalni cep. mislim priroda nam ga je dala kao naznaku pocetka poroda, a doktori mu pridaju toliko malu paznju (barem meni kad sam pokusala opisat sta sam pronalazila na vesu)

ja sam primijetila smećkasto-crveni, gusti iscjedak. i termin je bio blizu, tak da nije bilo što drugo biti. kad sam se brisala na wc-u, na papiru je ostala ta sluz..počeo se polako otapati, pa sam nekako znala da je to valjda to, da se bliži porod..
a pred kraj mi je maternica bila tvrda kao kamen, imala sam osjećaj da nosim onaj veeeliki kamen u trbuhu, onaj s kojim se pritisne kupus kad se kiseli

ali meni to ništa nije vrijedilo, jer su mi rekli: u ponedjeljak indukcija
onda sam cijelu nedjelju brijala okolo po bolnici: sutra ću postati mama, ajmeeeee...mislim, nadam se da će to biti sutra, jelte, da se ne oduži porod
i tako i bi...imam fotku, mm me slikao dan prije poroda, nasmijana sam bila na fotki, nisam znala što me čeka
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom