Pogledaj jedan post
Old 20.03.2009., 23:57   #48
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
jao probala ja ovo sinoć malo pred telkom nakon porcije trčanja, izdržala sam možda minutu! u svakom slučaju ću nastavit s ovim, mislim da bi moglo djelovati. a što se tiče toga da bi se eventualno struk mogao RAŠIRITI, mislim da ne... ali trebalo bi možda nabaciti još poneku vježbu da se sve ravnomjerno vježba, ne znam... neka netko tko je upućeniji preporuči!
..salo se gubi u kuhinji,a nikakvim ovim vjezbama i prodavanjem magle od sprava i ucinka istih na sagorjevanje masti

..kakvo crne micanje lijevo-desno,navlacenja deset majica,uzimanja folija i ostalih nakafradnih stvari??..sta ja kreten evo sesti tjedan definicije na kuvanom oslicu i piletini i krvnickim treninzima u teretani,a mogu pusiti salo da sjedim u fotelji i pet minuta drndam lijevo-desno..
jutarnji cardio na prazne glikogenske zalihe..povecat unos bjelancevina,vlaknastog povrca,koje su negativne kalorije,ugljikohidrate tempirati oko aktivnosti i ne mjesati masti i carbse kad je inzulin jako visok..drkajuc po inzulinu sa smecem od naimirnica,onemogucavas lipolizu..uostalom imas tu dole podforum o prehrani il treningu pa nek ti netko sastavi kakav jelovnik i trening..stesana guzica i bokovi se dobivaju u kuhinji..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline