Tema: Egzorcizam
Pogledaj jedan post
Old 27.11.2012., 00:39   #1422
Quote:
Remington kaže: Pogledaj post
Isus Krist. I ne samo u RH, već na cijeloj Zemlji.

Pođi kod Sudca, Bolobanića, Linića ili Pavića da se pomole nad tobom i polože ruke na tebe.
Osobno bih ti preporučil Bolobanića (Zadar) ili Linića (Rijeka).

Ako imaš koga u Italiji ili možeš otići do tamo, probaj doći do oca Gabriela Amortha. On ti je zemljopisno nama najbliži službeni egzorcist.
Ne,imamo mi egzorcista koji je ovlašten ali vrh crkve skriva taj podatak ,nadalje naš poznati egzorcist je Ivan Vinkov i sada je u Rijeci a prije je bio u kc u Beogradu.On je izdao knige na tu temu ,jedna se zove -Opsjednutost i egzorcizam,ima je svaka imalo bolje opremljena vjerska knjižara,pogledaj u knjižari sv.Antuna na Kaptolu.Ivan Vinkov vršio je brojne egzorcizme diplomirao ili doktorirao na tu temu u Vatikanu.Umjeren je i normalno djeluje.Sudca nikako ne bih preporučio,ne bih sad u detalje ,no po mom mišljenju Sudac je prolupali karizmatik,prije nastupa išao bi kozmetičaru,stavljao velike količine pudera na lice ,oblikovao obrve da sto više ima jesus look,bojao kosu itd.Balobanića također ne bih preporučio jer je vjerski fanatik ,njegovu knjnigu sam također čitao.Linić nije u Rijeci nego u Zagrebu.Ima tu sad još problematika u vezi egzorcizma i poznatih karizmatika al ne bih sad o tome da ne izazozvem pomutnju.I molio bih neupućene u tematiku da ne daju savjete o odlasku u stranu zemlju kod egzorcista.Mi imamo egzorcista ovlaštenog a postupak je slijedeći .prvo se treba obratiti svom župniku koji će u pravilu odjebat osobu i poslat je doktoru,zatim s cijelom pričom treba otić biskupu a iskusni preporučuju da se svako obraćanje svećenstvu osim usmenim putem podnese i pismeno da se ima dokaz.Ja bih zaobišao tu kompliciranu proceduru ,obratio se mailom Ivanu Vinkovu ili otišao nekom provjerenom pravoslavnom egzorcistu ,naime kao pravoslavne crkve je sve jednostavnije ,svaki pravoslavni svećenik je i egzorcist(naravno ako to zna raditi) i ne treba ovlaštenja i birokracije kao kod kc.E sad na osnovu ovih informacija donesi odluku,ako imas dodatnih pitanja pošalji mi upit na pp ,imamo forumaša koji se kuzi u ovu tematiku ,svećenik je i psihijatar ,pa ću to dat njegov nick.

Zadnje uređivanje ludi mjesec : 27.11.2012. at 00:46.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom