Pogledaj jedan post
Old 02.04.2012., 14:48   #62
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pa meni je ovo opisano rutina
ono, ne doživljavam rutinu nužno kao obrok svaki dan u isto vrijeme, igranje uvijek u isto vrijeme i u istom parku nego baš ovo što si opisala - neki uobičajeni ritam obroka, spavanja i aktivnosti
da, ja sam isto mislila da je ovo rutina, da se kod rutine ne misli je li ručak svaki dan u istu minutu, nego je li ručak popodne nakon spavanja i kad roditelji dođu doma.

s tim da kako je ustajanje kod nas svaki dan u isto vrijeme (jer nema šanse da on ostane spavati nakon što smo se mi probudili), onda nekako i ostale aktivnosti idu u isto vrijeme (opet ponavljam, nije u minut vikendom recimo doručkuje nešto kasnije jer meni treba duže nego čuvalici da mu pripremim doručak isto tako, nekad imam ranije pripremljen ručak, nekad nemam. sad kad je lijepo vrijeme zasjednem u dvorištu, i onda ispadne da je i mm zaboravio na ručak, i tak, sve kasni )



ja inače tek kad vas čitav kontam kako je moj dosta nezainteresiran za hranu nema šanse da bi jeo uz neki drugi sadržaj. jedino junk jede tako u hodu (skonta mene kako se skrivam iza vrata ormara, i odmah i on hoće malo ), sve ostalo uzme griz i uredno odloži sa strane ili odnese u smeće
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom