Pogledaj jedan post
Old 08.09.2016., 21:56   #28
Quote:
somied kaže: Pogledaj post

Tako da nije toliko problem u brokerima, nego u samoj igri.
Jasno, svatko tko misli da se radi o lakoj lovi i da je potrebno samo zasukati rukave i nauciti osnove se gadno vara. Svako malo nekolicina takvih iskrsne po trading forumima - uglavnom nadobudni klinci ili u tuznijem slucaju ljudi s obiteljima koji su izgubili posao i sad se love za bilokakvu slamku. Njihov kratak put je pun frustracija i uglavnom zavrsava gubitkom i ono malo novca kojeg imaju.

Psiholoska stabilnost i sposobnost da se drzite zacrtanog, sposobnost da prekinete i ugasite komp kada shvatite da niste dovoljno koncentrirani, i jos gro toga.
Problem je u tome sto su ljudi programirani kontra svega toga ljudi su programirani da gube kontrolu i postanu "osvetnicki" kockari bez plana...


Quote:
Konkretna Kocka kaže: Pogledaj post
Ali valjda postoje i neki ok brokeri, jer cijelo to tržište je navodno poprilično regulirano. Nemoguće da bi EU dozvolio varanje tolikih razmjera.

@Hecky3 Ima li tu koji broker za binarne opcije kojeg se isplati uzeti u obzir. Mislila sam Banc de binary. Imaju ok reviewove.
Ne radi mi link ali 99% sam siguran da se ovdje radi samo o affiliate promotivnog sajtu. Ciljevi takvih nisu reci ljudima istinu vec dobiti bonuse za njihove depozite.
No cestitam, uspjela si odabrati vjerojatno najveci scam broker

Neki od legitimnih za koji znam da posluju korektno i isplacuju velike sume su osim vec navedenog Dukascopya, Binary.com, Option trade i ETX Capital.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom