Tema: Škorpion
Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 22:13   #5861
Meni su svi škorpioni koje sam upoznala super i sa svima njima lako komuniciram, dobro zajebavam i stvarno se dobro kužimo, nimfa, razumijem što govoriš, naravno ima smisla, kao što ja volim vjerovati da su ovnovi vječne horoskopski bebe i kao takvi meni neodoljivi i mama mi je ovan i partner.

Jedino koga ne mogu, tj., tko ne može podnijeti mene su blizanci. Inače rođena sam 06. 11. i cijelu osnovnu i srednju školu mi je najbolja dresova bila blizanka rođena 11. 06. Na faksu druga s istim datumom rođenja. Obje su na ist način izdala naše prijateljstvo i slomile mi srce.

Kad se priča o škorpionima kao da su poluprokleti glasnici smrti, a ja za sve škorpače s kojima se družim mogu garantirati da su duhoviti, spontani, privlačni i intenzivni u svakom pogledu, i ovo mi je najdraži znak u horoskopu, ne zbog mene same, nego zato jer su svi škorpioni koje sam upoznala dobri, plemeniti ljubitelji ljudi i životinja, lojalni, pristupačni i fakat uživam u njihovom društvu više nego u društvu ciničnog jarca ili samodopadnog lava. Nikada me niti jedan nije povrijedio ili iznevjerio....

Volim se jako družiti i sa vagama, uvijek me fascinira njihov osjećaj za estetiku i dovitljivost.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom