Pogledaj jedan post
Old 23.08.2012., 18:19   #77
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Sad još samo nedostaje netko tko je išao do škole satima kroz mračnu šumu i kompletirali smo priču .

"Nije se ništa dogodilo" nijednom poginulom vozaču/suputniku u vozilu - mislim, prije poginuća. A onda su poginuli. Dakle, budući da se svim poginulima prije toga ništa nije dogodilo, statističko-logički možemo zaključiti da je "do sada se nije ništa dogodilo" garancija da će se nešto dogoditi .

Pustimo postrani razvlačenje statistike i logike: od vremena "mi smo ovako i onako" do današnjeg vremena štošta se u društvu izmijenilo: od intenziteta prometa pa do razine i pojavnih oblika kriminala i nasilja.

Ovo spominješ kao nešto preporučljivo?

BTW, sranje u kući se može dogoditi i "mirnoj djeci".
nepotrebno i krivo razvlačiš.
ne preporučam, naravno, batine, primjeti kojeg sam smajlila na kraju stavila ( -> ), i ne, nije mi to bilo normalno.
ja sam napisala kako je bilo kod mene i kod druge djece iz zgrade, s obzirom da smo išli istim putem u istu školu, da iako smo od prvoga razreda išli sami, da se nije ništa dogodilo (istrčavanja pod auto i sl.)..naravno, to ne znači da se nije moglo dogoditi, kao što ne znači da se neće dogoditi djetetu koje tek od petog razreda krene samostalno u školu. kao što ne znači da mene neće sutra pogaziti auto na pješačkom.
pizdekalo is offline  
Odgovori s citatom