Pogledaj jedan post
Old 25.06.2013., 14:04   #1430
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
napokon odledala epku, pročitala postove : cerek :
čitam neke i ne shvacam kako se Narin moze ''krivit'' za bilo što?
To ko da se prenosi tradicija sa tamo neke druge teme di se također glavna junakinja krivila non stop (makar za nju je to bilo zaslužno ) pa ajmo sad i Narin krivit....muške junake nismo ni tamo pa necemo ni tu, al zato po ženskima udri.

Mislim ne kuzim postove di se pise Narin je morala postupit prema Mujagi ovako, morala je onako, nije smijela biti pasivna, morala je pazit na to to i to...ček malo pa kaj je vama?
Zasto bi ona morala podilazit jednom luđaku i ugađat mu?
Zasto? Da ju malo lakše udari ili?
Pa da je ona njemu u tom zlostavljanju pruzala otpor, pa prošla bi još gore to je jasno kao dan.
I govorit da je ona namjereno inducirala njegove ep. napadaje mi je stvarno presmijesno
Je je Narin je proračunato zlo, mora da je tako....kako reče Durije, zaludjela ga

Ovaj Mujaga vec sam i prije rekla da zivi u svom rozom balonu, jučer ju otme i priča bajke kak ce zivjet skupa, plus ona pričica kad su bili u Stambulu da ce imat puno dječice i te spike....daaaaj odrasti kretenu!
Djed Mraz ne postoji

On je zapravo jedna jako nezrela osoba, to se tocno vidi po tome dok priča te bajke da uopće ne misli na dijete od Asije....oke znam kako je doslo do toga, al daj ako je vec pristao da se rodi, pa di ti je roditeljska odgovornost?
Al ne, nema toga u toj bajci, jbg sorry bebek al za tebe nema mjesta

Bezveze mi je kovat razne teorije zasto Narin nije vikala, pa kakve to veze ima?
To po meni nije uopće bitno, bitno je to sta joj je napravio a i na kraju krajeva, nismo ni vidjeli cijeli taj čin, pa tako ko zna mozda se kasnije i derala i opirala se?
Mozemo sad svašta izmisljat, al činjenica je da nismo vidjeli to do kraja...

Glupo mi je kako se Doktoru uzima za zlo i najmanji propust, sto je u nekim situacijama imao trenutke slabosti, eee to se dočekuje na nož i naziva ga se ''svemogućim'' i to u pogrdnom smislu,
a Mujagine okršaje se opravdava, ulazi se u psihoanalizu i sta sve ne... što se tice trenutnog događaja po meni svi silovatelji su isti i
Pa di bi svijet dosao kad bi svakog od njih opravdavali i trazili tračak svijetlosti u tom gadnom činu?

I bas me zanima kako ce Mujagoljupci opravdat ovo?

Al ne nije on lud, ma jok....to kad ides silovat osobu u čijim crvenim suznim očima vidiš strah, nemoć i patnju to nije opsesija nego ljubav, ma nee...on je potpuno normalna i uračunljiva osoba, svako bi tako da mu udaju ljubav zivota zar ne?
Ne treba njemu nikakvo lječenje, samo ljubav by Narin (zločesta ta Narin, kak ju nije sram )
Hvala na gore napisanpom. Slažem se sa svim od riječi do riječi.
Zašto doktor je doktor postupio ovako a ne drugačije, zašto Narin nije vikala, nije PUSTILA Mustafu načitali smo se na ovoj temi. Mislim da nema nikoga na kugli zemaljskoj čiji su postupci baš uvijek onakvi kakovi bi trebali biti. Život je pun pogrešaka, a doktor griješi na svoju štetu i ne ugrožava nikog.
Nakon svega cijela obit Bulut smišlja kako spasiti zlotvora.
anista1 is offline  
Odgovori s citatom