Tema: Diane
Pogledaj jedan post
Old 04.02.2004., 16:02   #12
Quote:
Tinchi kaže:
A jebemu sad, meni jedino one pašu, dobro se od njih osjećam... Ginić isto kaže da su one za mene, krv je zadnji put bila ok.. Ne znam..

Šta sad? Opet sam uznemirena..

Pila sam Triquilar, nisu mi valjale..

Inače imam PCOS i problematičan ten - no s Dianama mi je super
Uza sve sam i pušač... Život mi je poprilično stresan... Tlak mi ima tenziju povećanja...

margareta, kako je ta cura umrla? I'm scared

Da, i pijem ih već 4-5 godina s pauzama, s tim da je najveća bila oko pola godine.
imala je 26 godina, dali su joj Diane35 pila ih je skoro dvije godine

odjednom je zavrsila u bolnici sa velikim modricama po tijelu i uzasnim glavoboljama. dva tjedna nisu mogli otkriti sta joj je i pocetkom treceg tjedna u bolnici je dobila prvi srcani udar i nakon par sati jos jedan. U sljedeca 24 sta je imala jos 3 i na kraju je umrla

radili su autopsiju da bi vidjeli od cega ali nikad nisu njenoj sestri rekli od cega je umrla samo da kad su je otvorili da joj je srce bilo svo "zguzvano" od srcanih udara - kao da joj je 80 godina

tek nakon godinu dana je njena sestra uspjela da dodje do zapisnika s autopsije na kojem je pisalo da je smrt uzrokovana mnogobrojnim srcanim udarima, izazavim ugrusavanjem krvi koje se pojavilo kao posljedica predugog tretmana tabletama Diane 35.

Bilo je cak i na TV-u reportaza o njoj i njenoj seki - zaista zalosna prica

mi i sad drzimo njenu sliku u kancelariji - bila je zaista predivna zena

eh da, nikad nije pusila i bavila se sportom (skijanje i kick boxing)

zatp pazite se ljudi - ne znaju doktori bas sve

ja bilo koji lijek da dobijem prvo sve zivo o njemu procitam gdje gods mogu i jos razgovaram sa dva razlicita farmaceuta (u dvije apoteke) pa tek onda odlucim jel cu piti ili ne
margarita is offline  
Odgovori s citatom