Pogledaj jedan post
Old 19.09.2008., 10:19   #2
Quote:
KavaSMlijekom kaže: Pogledaj post
To mi je dijagnoza. Tromb je 2 cm u listu noge, što je kao dobro. Ima netko tko je to njesra imao? Koliko traje oporavak? Kad počnem normalno živjeti? Neki savjet? I koliko treba da bol prestane?

ja sam imala duboku vensku trombozu poslije poroda. takodjer u listu lijeve noge i u lijevom kuku. provela sam 20 dana u vinogradskoj bolnici u krevetu, gdje mi je direktno u venu islo litre i litre heparina za razredjivanje krvi. iz kreveta se nisam smijela dici nikada tako da sam i veliku i malu nuzdu vrsila u tutu. to je po zivot opasna diagnoza..ne se kretati nikako se ne penjati i spustati po stepenicama da se tromb ne odvoji i ne ode u srce ili pluca a onda pa-pa zivote. nije da te plasim zaista je tako. kad sam izasla iz bolnice godinu dana sam bila na terapiji i svaki mjesec isla na kontrolu protrombinskog vremena. imala sam jednu knjizicu koju sam uvijek morala imati uz sebe gdje je pisala moja krva grupa i terapija koju pijem u slucaju neke nesrece da ti hitna brzo da nesto da ne iskrvaris... sve skupa je trajalo jedno godinu dana...pa tu i tamo neka kontrola...sve u svemu sranje....eto sada nakon 18 godina nikakvih problema, tu i tamo mi noga naotekne kod duzeg stajanja ili sjedenja...sve ostalo ok. cuvaj se....
Dinana is offline  
Odgovori s citatom