Pogledaj jedan post
Old 02.08.2011., 18:45   #1201
Quote:
chiril kaže: Pogledaj post

Tesko mi se vratit na njega jer rjesavao problem samo privremeno
pa velim ti, vrati se AKO ti je pomogao. ne mora te biti strah, jer to NIJE kortikosteroid.


Quote:
Vjerujem da nije gljivica jer dlaka uopce ne otpada a simptomi i izgled su gotovo identicni seboreji na glavi. Doktorica je takodjer rekla da moze biti vrsta seboreje prije nego gljivica, i sad cekam nalaze dermatologa - u sto se uopce ne pouzdajem.
bio si na brisu?
ako jesi, bitno je da nisi to mazao cca tjedan dana, jer ti neće biti valjan nalaz.


Quote:
To znaci da sam iskljucivo na veganskoj prehrani, voce povrce- pa nije samo meso u masnoci i proteinima vec ga ima obilje u povrcu xD
čuj, tebi treba edukacija, a ne redukcija
u voću i povrću imaš vitamine i minerale (mikronutrijente) i jedan jedini makornutrijent, ugljikohidrate.
ne možeš živjeti bez proteina i masnoće.

Quote:
No na stranu to, dakle, svi govore kako je potrebna redukcija prehrane, moja je odvec reducirana - s tim da trebam izbacit i secere, zacine, to mi je jasno. itd, poanta jest da sam sam smaknuo gotovo sve stvari koje mnogi ovdje navode, i sada me interesira postoji li neki preparat koji je nekome pomogao upravo za lijecenje seboreje iza usiju - ne na licu, jer s tim nemam problema.. Vecina postova je rasprava o seboreji na licu.
zašto bi začine izbacio?
treba izbjegavati konzervanse, aditive i sl. iako je to mišn impasibl.

Quote:
Ovdje se spominjala odlicna dermatologinja u Zgu i vise ne mogu naci taj post (
jedina solidna derma u zg je bila karlićka, ali šta nije ona već 6 feet under?
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom