Pogledaj jedan post
Old 29.09.2008., 14:32   #12
Quote:
Phased kaže:
trčim navečer, zapravo po noć jer tijekom dana ne stignem pa mi onda to stvara budna stanja i ne mogu spavati do jutra.
A inace mozes zaspati? Dok sam se skolovao redovita pojava je bila da ne zaspem sat vremena nakon lijeganja. Nakon sto sam dobio smotuljak s diplomom poceo sam spavati kao beba. Ponekad ipak ne zaspem odmah, ali zato sto mi se mozak pobudi na razmisljanje, analizu. Kazu da nocni treninzi razbudjuju, ali ja nisam primjetio. Mene uspavljuju

Sto se tice naziva zdruzenog topika, mislim da je dovoljno nazvati ga trcanje.
Ne znam je li dobro to spajanje 2 u jedan. Na ovaj topik kojeg je pokrenuo ElMariachi obicno sam pisao nesto sto mi se cinilo za naprednije i da nece biti zanimljivo pocetnicima. Moguce je da ce zbog sarolikosti profila ljudi koji se bave trcanjem ili pocetnici prestati ovdje zalaziti, ili mozda samo pitati. Moglo bi ih biti sram. No vrijedi i obrat. Ako citaju samo pocetnici moglo bi im biti dosadno citati neke strucne pojmove. Ima jedna uzrecica iz starog Egipta koja kaze da trebamo nastojati da se ljudi ne dosadjuju dok nas slusaju.

I za kraj moj naklon velikom Gebreu

Zadnje uređivanje goredolje : 29.09.2008. at 16:13. Reason: tri kile tipfelera
goredolje is offline  
Odgovori s citatom