Pogledaj jedan post
Old 20.10.2013., 03:41   #94
Ako mislite da je nemoguce bojat se ljubavi,krivo mislite..
Kroz svoj zivot san uvik imala simpatije ka i svi drugi al kad san upoznala svog 1.momka u sebi san osjetila ogromnu ljubav i toplinu,srce i zivot su mi automatski bili ispunjeni,nakon 10dana naseg poznavanja priznala san mu,nakon toga smo prohodali,ja san ga volila toliko puno a on se prema meni ponasa ka prema najvecoj glupaci a ja od zaljubljenosti to nista nisan svacala ni vidila i onda mie slomia srce...patila san za njin dugo dugo..a on je 3mj nakon sta je bia s menon prohoda s mojon najboljn prijon..nakon njega nisan imala nikakve vece ljubavi samo (amo to tako nazvat)male avanure...sve do nedavno kad mi je u zivot totalno neplanirano usla osoba koja me toliko podsjeca na njega a puno je bolji ka osoba,i ka i inace nakon moje prve ljubavi uvik kad bi mi se neko svidia to nije bila zaljubljenost nego samo sviđanje kada bi mi kroz glavu prolazila pitanja ka sta su ova navedena..jel mi se on stvarno sviđa?,jese to meni samo cini zbog toga sta osjecan potrebu za nekin?pa ovo pa ono....tako je bilo i s njin,sve do dana kad mi je reka da ce ostavit svoju curu zbog mene...tad san osjetila isto ka sta san osjetila i za bivseg...leptirici u trbuhu

I onda san svatila...osobe koje se boje ljubavi su osobe koje se nisu pomirile sa prošlosti tj.osobe koje su imale nekog koga mogu nazvati prvom pravom ljubavi,koje su volile a ljubav in nije bila uzvracena,to je i znacenje slomljenog srca jer to nije uzalud..istina je da treba vrimena da srce zacjeli nekome duze nekome krace,a i kad zacjeli ostaju rane tj.taj STRAH OD LJUBAVI,oce li ljubav bit uzvracena? i tek kad vam netko dokaze koliko vas zapravo voli spremni ste upustit se u nesto ozbiljnije..

a sta se tice onoga sta je vise volis i pokazujes joj to ona je sve hladnija i hladnija...takve su van zene i uvik ce bit zbog mentalnog sklopa u glavi...al samo kod onih koji nisu 'pravi' tako da ako je takav slucaj nemojte se ni trudit..jednostavno neide
Hana1234 is offline  
Odgovori s citatom