Pogledaj jedan post
Old 14.09.2008., 22:46   #10
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post

Pa sta vi radite toliko sa tim plocicama I kuhinjskim elementima da se tako brzo zaprljaju ..

@mandy: nisu svi poslovi isti..
Jedan mozes raditi I usput paziti I igrati se s malcem, cistiti, ilistovec,.. dok drugi nemos nikako (u biti mozes, al onda to traje toliko da je nepotrebno uopce zapocinjati ili ne odradis kvalitetno)
Btw, ja sam u trudovima zavrsavala nesto za posao I onda isla na sd.. .. Ocurec, radila sam ja cijelo vrijeme za firmu, no sada radim kao da sjedim u uredu.. Samo rascjepkano.. Kad stignem.. (I moram priznat da kasnim )
ništa ne radimo

pošto se puši u kuhinji i na wc-u(duža nužda i tako to) te pločice izgube sjaj i postanu žućkaste isto kao i elementi isto od pušenja ali i para tokom kuhanja,sve se to lijepi za njih i za pločice i ormare

a tu je i centralno grijanje ,ono isto djeluje kao i dim cigarete,kužim to po prozorima tj. pvc stolariji kad ju čistim,sve na gazi bude smećkasto od toga a i od dima

a i ja sam malo prošvikala od kada sam uselila u svoje pa stalno želim da mi je sve cakum pakum i radim generalke jako često(samo da napomenem ne radi straha od bakterija i bla bla toga nego jednostavno želi da mi je čisto jer mi je sve tako lijepo pa sam postala picajzla i gledam svaku glupost)

i btw i sama sam napisala da neradim to svki dan,samo sam dala opis kakav mi je dan kad radim sve to a kad neradim sve to imam vremena koliko hoću

a i dosada čini svoje pa krenem čistiti
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom