Pogledaj jedan post
Old 02.10.2011., 16:21   #14
Quote:
ally n. kaže:
Znam da ne zeli vezu, ne samo sa mnom, nego opcenito, ne zelim ni ja, iako mi je stalo do njega. (znam da to glupo zvuci)
Dal bi uopce petljao sa mnom da mu nisam privlacna? Kao frendovi super funkcioniramo, ali od kad se znamo, svaki razgovor je sve samo ne prijateljski.
Jel moguce da mu je stalo?
Kaj mu se dogada u glavi?
To ne zelim vezu vjerojatno samo znaci da jos nije naletio na nesto za sto bi vridilo izaci iz tog "ne zelim obaveze" podrucja. I ja sam bio takav do prije tjedan dana , muvao se sa svima redom, godilo mi je to, a sad sam u vezi. Zbog kvalitetne osobe.

Meni su privlacne skoro sve prijateljice i ne bih imao nista protiv petljanja, takav sam tip i sa mnogima sam na kraju makar zabrijao, ali zbog toga nisam poslije rusio odnose ili bjezao. Biram prijateljice tako da nase eventualno brijanje ne znaci kraj, jer sam osoba koja prijateljstvo ne smatra nuzno ogranicenim supportom, vec moze preci i na fizicke sfere ako me kuzis.

Privlacna mu sigurno jesi, a sad na koje nacine to ne moze nitko do njega samoga znati. Medutim privlacnost ne znaci nista krucijalno, svakodnevna je, potrebno je mnogo klikova za nesto vise.

Sigurno mu je stalo, ali je papak ako nakon 3 godine to stalo nije barem korektno primjenio u zbilji, osim u tih par bljuz bljuz barenja. U svakom slucaju ne cini se kao neki big win. Iskrenost?

U glavi mu se dogada...pa pitaj ga, jebes neiskrene ljude, kamoli prijatelje.
__________________
Homo doctus in se semper divitias habet
Tu trembles, carcasse, mais tu tremblerais bien davantage si tu savais où je vais te mener

Κατὰ τὸν ἑαυτοῦ δᾲιμονα
Nietreink is offline  
Odgovori s citatom