Pogledaj jedan post
Old 02.05.2009., 01:25   #4913
vidim, zapalili ste se za nekakav tunel, ali ja ću vas nešto pitat pa nek mi odgovori tko stručan;
koliko je uopće četverotračan tunel (jer i luda ptica na grani zna da je jednotračan tunel potpuno neprihvatljiv i pogibeljan - što se tiče same sigurnosti) otporan na ovo "najtrusnije" područje - potrese?? nekažem ni da most nije sigurniji, ali ja bih osobno volio rađe biti na mostu kad zatrese nego u nekom 5 km ili dužem podmorskom tunelu.. ???? a činjenica je da baš u ovom području potresi dobro udaraju..
braco, što se tiče one rasprave s bjesomarom i "teških riječi".. čovjeka vjerovatno ovo sve frustrira iz nekih političkih razloga, ili tko zna što.. žalosno je vidit da su hrvati protiv spajanja svog teritorija. sigurno bi i bjesomar drugačije mišljenje imao da živi tu gdje smo ja i ti, pa kao i onaj u istri.. svak pametuje gdje mu je bolje potrošit 5 milijarda (premda neznam odakle sada 5, kad most može koštat max do 3 milijarde)... a sva sreća što Vlada zna najbolje! i jučer kad sam prošao pokraj mosta - dobro se praši, a to je najbitnije!
i još da dam komentar na onaj članak u "vlajskoj"slobodnoj.. ČISTA LAŽ!
BIH carinici i policija katastrofalno postupaju prema svima koji prolaze preko GRANICE, ne samo kroz grad neum. sad su oni počeli sve zaustavljat i pretresat, pa i na našem teritoriju na bistrini! (jer je bih granica ostala 4,5 km od sadašnjeg graničnog prijelaza bistrina). MOST ŠTO PRIJE!!!!
firestorm is offline