Pogledaj jedan post
Old 14.02.2011., 19:57   #249
Evo to je dobra, konstruktivna ideja: organizirati mjesto prikupljanja potpisa za to da se kućni ljubimci ponovo mogu voziti javnim prevozom! (...ako vlasnike autobusa i vlakova - tko li su? Privatnici/državni? - uopće zanima postotak ljudi koji bi se vozili sa svojim ljubimcima).

Dakle: kome predati potpise?!

Dal to državu uopće zanima - zadovoljstvo njenih građana?!
Dal privatne vlasnike zanima koliko više karata bi prodali da se smije voziti sa psima/mačkama?

Trebala bi ANKETA na reprezentativnom broju građana, da se napokon vidi koji postotak ljudi voli životinje, kolikima je svejedno, a koliko je u stvari tih bukača koji se bune protiv mogućnosti da se sa životinjom nađu u istom (povećem) prostoru?
Ako ih ima puno, ako recimo svaki 10.-ti građanin lijepe naše ne podnosi prisutnost nečijeg ljubimca u istom prostoru, onda predajem se, pobijedili su. Možda se zaista povećao broj alergičara i broj onih koji su preživjeli tešku traumu sa životinjom pa imaju PTSP.

...samo ja u to ne mogu vjerovati!


A vi?

Što mislite, koliko ih je?


Sjećam se kad je susjeda sa 3. kata počela demonstrativno ići stepenicama kad sam ja na 5. katu nabavila psa i vozila se liftom, jer "da je alergična na pse." Srećom doktor sa 1. kata ju je pred svima issmijao dokazavši da ona nemože imati nikakvu alergijsku reakciju ako i uđe odmah nakon psa u lift, jedino da se vozi skupa sa psom.
Tazika is offline  
Odgovori s citatom