Pogledaj jedan post
Old 11.01.2017., 17:15   #31
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
ne nisam zatočen,nego jednostavno ni u snu nebi imao hrabrosti prići nekoj curi,a od ovih svih drugih stvari koje si naveo ona ništa od toga ne misli za mene,slažem se da imam ozbiljni ih problema,samački sam čovjek i najbolje se osječam kad sam potpuno sam,osječam se nelagodno u društvu drugih ljudi
Cure niti su lovina, niti su s druge planete. Niti odgrizaju glave uokolo. Dapače, podjednako ih je kao i dečki koje su usamljene i dale bi što sve ne da upoznaju koga dragog, zainteresiranog i njihove dobi.
Pazi naglask je na upoznaju! Što će dalje biti, ili ne, samo nebo zna.
Prema tome, klasičan izlaz su društvene aktivnosti, tečaj plesa, planinarsko društvo, dobrotvorna udruga, ovaj ili onaj klub. Dalje sve ide normalnije, jer naprosto ne možeš ne upoznati, razgovarati, šaliti se, diksutirati i sve to, među ostalim i sa ženama odgovarajućeg statusa i dobi.
Nakon nekoliko vremena riskiraš život i dostojanstvo koje si si uvrtio u glavu i pozoveš neku na kavu, u kino, na koncert. Uglavnom preživiš svaki puta, provjereno, a također, bilo je mnogo slučajeva, neka i pristane. Kad tad, a najčešće bar jedna od 5 pokušaja.
Nedostižno? Dakako, iz naslonjaća doma!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom