Pogledaj jedan post
Old 05.09.2012., 21:07   #3845
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
sanval samo u velikim dozama oko 30-40 mg, zapravo ga ne trebam ni piti, no od prazine-a se jako teško razbuđujem, ali morat ću opet samo i isključivo njih jer ovo nije normalno kolka količina sanvala mi treba
Joj da, to je malo previse zolpidema, znam da ti uzimas prazine za spavanje, meni je dok objasnila da je to ok, ali mi dala Q-pin (od kojeg ne mogu doci k sebi) pa ne pijem, jer kaze da seroquel i q-pin i ti lijekovi koji se u maloj dozi daju za nesanicu su bolji od prazine, jer imaju manji spektar nuspojava. Ne onaj u smislu razbudjivanja, nego neke druge... A da probas s nekim drugim hipnotikom? Mislim, Dormicum je sjajan, ali ako bas ne trebas, nemoj, jer kad se na njega naviknes, kao ja npr., ne mozes prijeci na nesto jace jer nema, bilo bi sjajno ako bi ti Zan funkcionirao ili mozda Cerson. Oni su navodno blazi i blago onima koje to uspava. Ne znam kakav imas odnos sa shrinkicom, ali meni moja obicno da tablu tableta da probam prije nego sto napise sluzbeni nalaz. I to je jako lijepo od nje.
zvonx78 is offline