Pogledaj jedan post
Old 02.04.2008., 14:49   #100
dokazano je... ponavljam: prije 24 godine izlijecio je cijelu grupu ljudi koje je medicina otpisala. to nisu bili njegovi klasicni pacijenti, vec ljudi u bolnici koji su pristali na testiranje lijecenja njegovom metodom pred ekipom lijecnika i novinara. o tome je napisana knjiga koju i danas imam u kuci (samo sam trenutno u zagrebu na studiju pa ne mogu do nje), cini mi se da se zove "Iscjelitelj Domancic - lijecenje bioenergijom, raporti sa znanstvene provjere".

evo jedan izvadak clanka u glasu istre:

"Da bi uopće mogao raditi u Sloveniji, podvrgnut je testiranju na slovenskom institutu BION, da bi se utvrdilo da njegova metoda ne šteti ljudima - što je i dokazano - te je nastavio svoj životni put upravo u Sloveniji. Domančić ipak ne miruje, već ide i korak dalje. Nakon što je dostavio rezultate istraživanja na najtežim, onkološkim pacijentima, ured za znanost pri slovenskom ministarstvu za visoko školstvo, znanost i tehnologiju odlučio je financirati ponovno istraživanje i pokažu li se rezultati istovjetni prvom testiranju, spremni su mu financirati i patentiranje te metode. "

link na clanak: http://umag-portal.com/vijesti/hrvat...lo-vise-od-mi/

ono sto je zanimljivo je da nakon svake znanstvene provjere koju on uspjesno obavi, istrazivanja prestaju i o njima se jako slabo pise i govori. na onkoloskom institutu u sloveniji tretirao je tkivo tumora u eprueti i nakon nekoliko minuta efekt na stanice tumora je bio kao nakon 7 kemoterapija, dok su ljudske ne-tumorske stanice ostajale zdrave. naravno, istrazivanja su odmah prekinuta iz nepoznatog razloga.

ali sve sto kazem tesko da ce vas uvjeriti dok jednog dana ne odete sami gore i vidite kakav je osjecaj kad vas netko pogledom iskrivi da se vise ne mozete uspraviti.

Zadnje uređivanje Izraphel : 02.04.2008. at 15:21.
Izraphel is offline  
Odgovori s citatom