Pogledaj jedan post
Old 15.02.2009., 00:12   #12
ovim postom ne zelim uvrijediti fanove francuskih vozila, ali iskustva mnogih tako govore. znam ja da Citroen i ostali imaju povijest i image kakvom se malo koja marka moze pohvaliti (a za koju bi vjerujem u kini i ubili za to) svi oni bokser dvotaktni motori, famozna 'ajkula', Peugeotove koncepcije, 205, Renault,... tehnicka rjesenja (aktivan ovjes! perfektna udobnost i slicno sve ja to cijenim) ali nekako u zadnje vrijeme mi nisu bas u formi 'ko u starim danima slave'... al ovo je offtopic tak da molim, nemojte ovaj post previse uzeti k srcu

ali ako zelis izdrzljiv auto, uzmi kakvog VW, i vjeruj, natuci ces km i km a neces imati takvih 'nerjesivih' problema. vjerova ili ne, ali ima Golfova i Passata od po milijun kilometara a samo se redovito odrzavaju, a kad nesto ode, zna se sto je problem i kvar se ukloni i teraj dalje...

ima jedan Caddy 1.9 TDI sa milsim crvenim I ili cak D i I sto znaci da ima 110 ili 130 KS auto je presao 230 000 km i radio se samo redoviti servis, od svih kvarova, kako je doticni vlasnik pricao, jedino je otiso onaj elektromotoric za brisac, ostalo je po principu sipaj i vozi, te redoviti servis i nemas muka...
a da ne pricam kako ga je znao 'terati' kaze doso iz osjeka (oko cca 35 km) za 20 min i take perverzije. dakle nije ga stedio i mazio, a auto se nije kvario.
T-D-R is offline  
Odgovori s citatom