Pogledaj jedan post
Old 29.11.2009., 01:07   #20
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Policajaca ima svakavih, ali što ćeš. Ako si s njim razgovarala kao što se tu izražavaš, onda nema sumnje što je krivo za prijavu (krivnja se, kako sam prije napisao, dokazuje na sudu).


Što se tiče dozvole za C kategoriju, ona se (naravno) odnosi samo na upravljanje vozilom C kategorije. Ako je Caddy B kategorije, onda nemaš sreće i polaganje kategorije nema smisla. Inače, taj stavak u ZSPC-u je očita greška i sigurno će biti promijenjen u prvoj izmjeni.



evo mama mi radi na prekršajnom sudu u jednom menjem gradu... znam po njenim pricama koliko oduzetih vozacka ima i koliko tisuca kazni placeno zbog tik par kw vise... znam kako mladi vozaci voze i mislim da je u redu do neke granice kaznjavat i oduzimat vozacku,ali do 24 nema smisla... imam 2 auta doma i od ta 2 ne mogu vozit niti jedan a imam 22 god... nemam mogucnost kupit sebi jedan jer sam student a starci mogu jos manje. pa se pitam,sta ce mi vozacka kad moram pjehe i zicat prijevoz i nemam prilike sjest u auto ako ne posudim od frenda do 24 jebene god????????????? ne zivim u vecem gradu sa javnim prijevozom... tako da nije bas ljepo zicat starce vozi me sa 22 god u guzici... lijepa nasa hrvatska !!! a hvala ti boze u italiji imaju tako zvanu ''malu'' vozacku od 16 god... ali kao do 50 kubika auto... sve to stoji...a mi do 24 ako auto ne pase...bye bye... kad napunim 24 obecajem svim policajcima u mom gradu da cu se naradit da vam isplatim cijeli mjesec u taj jedan dan sta cu se izivit za sve te godine koje necu dobit kaznu !!!
__________________
Sometimes i feel i'm gonna break down and cry :/
M@Lecka is offline  
Odgovori s citatom