Pogledaj jedan post
Old 05.12.2011., 00:25   #16
Ne bih baš rekla da imaju malu plaću - to je srednja stručna sprema, max. viša - nije baš da su se nešto pretrgle u školi.

Druga stvar, njihov posao nije nešto posebno težak ni odgovoran - više se zasniva na brizi, njezi i lijepoj riječi pacijentima.

Treće - plaća nije samo u novcu, nego i u naravi (stvarima). Mislim da tu imaju također dobar dodatak

Tako da me općenito živcira kad se njih doživljava kao jadne, potplaćene itd. Same su odabrale tu profesiju i znale su šta biraju.

Mislim da se treba pismeno žaliti na osobe imenom i prezimenom. Slikati i poslati. Poslati i ravnatelju, inspekciji i ministarstvu i svakome koga se možeš sjetiti. Staviti na internet.

Tek onda kada ljudi shvate da ćemo se svi naći u toj situaciji, bit ćemo motivirani da nešto promijenimo.

Srećom, ovo malo što su moji bili po bolnicama nemamo loša iskustva, naprotiv; ali svejedno

edit: stvarno mi nije jasno kako možeš (kao ljudsko biće) ne pomoći drugom ljudskom biću. Ovo što je Elle napisala - kako možeš ne presvući nekoga ili ne provjeriti je li jeo, posebno ako se radi o nepokretnoj osobi. Zar ljudi stvarno toliko otupe? Brrrr

A to šta se njima radi ili ne radi - imaju sindikat pa nek se izbore
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline