Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 19.09.2007., 11:58   #18
E ja sam hemoroide imala puno prije trudnoce.Izbili su mi samo jednom ko dvi ping pong loptice te velicine van su bili tri komada.Majko moja koliko me bolilo,umirala sam,niti lec,nit sjest,nit hodat.Uzas!!!Od tad nikad vise u zivotu nisam obrisala guzicu papirom za dupe!Nikad!On je naaaaaajveci krivac za hemoroide vjerujte mi!Od tad koristim vlazne maramice one sto bebama se brise gziuca.Nikad vise mi se nisu pojavili.Par puta sam u nedostatku vlaznih maramica obrisala papirom i odma me pocelo pec i svrbit.Cak ih nisam imala ni u trudnoci a bojala sam se jer kad sam ih imala iz cista mira onda su bile sve predispozicije za dobit ih u trudnoci.
Al nisam!Bogu fala!!!Malo nakon poroda me bolilo al kog i nebi od naprezanja al niti blizu onog sto je tad bilo.
Samo vlazne maramice vjeruj te mi,to je preventiva.Ima ih onih jeftinih-samo ne papir!I da!Ja sam pila svako jutro pol litre donata kad sam bila trudna jer uvjek sam imala i imam problema sa stolicom.Donat vam ja zakon u trudnoci.Nesmeta plodu,nemozete se navuc na njega,a pomaze 100%!I nisam nikad promjenila prehranu.Jar da to mogu nebi bila debela!Cugajte donat!Donat je zakon!!!
Esni is offline  
Odgovori s citatom