Pogledaj jedan post
Old 13.10.2011., 23:32   #13
Quote:
st_rock! kaže: Pogledaj post
Mobitel je preodličan, al ima i jednu manu, a to je baterija. Dakle, uzela san ga prije par dana i jel, napravila sve ono za početak, pustila da se isprazni pa punila 12h i sad jedva da traje pola dana! A ni ne prčkam toliko po njemu baš zato da se ne isprazni brzo.. Užas, moran ga nonstop punit i to me užasno živcira >.<
Al sve ostalo je famozno


S tipkama nema problema... još
Ja se nadam da nit nece jer i ja cekam da prodej serija s defektnim mobijima nadam se da nisi dobila jednog od njih,jer se nekad i nakon par dana pocinju poludit,probaj bas prckat po njemu non stop jedno 1 vremena da se baterija ugrije jedno oko 35 stupnjeva da vidis dal ce se ponasat cudno ( nadam se da nece ) i da Li-po baterije se ne pune tako dugo njima treba jako brzo dok se napune,one nisu kao one prije baterije da imaju memoriju u sebi i da se nesmiju dopunjavati,ovo su najnovije generacije,probaj pogasit sve sto se da sto ti netreba pa mozda izdrzi cjeli dan.

Ja imam x10mini i s prckanjem konstantno izdrzi cjeli dan a da ne prckam izdrzi cek i dva,zavisi kolko i sto radim.,jbg. to su maleni telefoni kojima treba dosta snage a nestanu velike baterije.

I hvala na info sto si se izjasnila da je sve za sad u redu s njim,al probaj da vidis ono sto sam napisao da se mobi zagrije odnosno baterija,imas i app za to da vidis kolka im je temp...pozz..

EDIT:
Zaboravih reci da sam danas zvao SE sluzbu i pitao ih za to i rekli mi da su upoznati s tim problemom i da ako ga kupim se dogadja nesto takvo se salje u servis,e sad zvao ja i u servis i rekli mi da jako puno ih vracaju natrag u servis jer je ta serija takva,cak mi rekla osoba koja se samnom razgovarala da ona ne preporuca da kupim vec da se strpim koji mjesec dok ne sloze to dokraja pa sam onda siguran,tako da cu se morat strpjet jos malo dok ne prodje ova serija i dok dodje druga a i update 2.3.4 dok izadje pa ce biti ok onda,bar se nadam jer mi je mobi predobar

Zadnje uređivanje assassin : 14.10.2011. at 00:01. Reason: Koristi tipku Edit
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom