Pogledaj jedan post
Old 27.02.2006., 06:43   #6
Quote:
mannequin* kaže:
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno. i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada, svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu. i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

helloU O.o i sada sam kao ja kriva O.o ...o bozhe, sto mrzim ovo O.o ...
i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..
joj, tako zelim da ih posaljem u tri lipe...
i evo o cemu ja razmisljam u kasne sate.

JEL TI SEBE RAZUMIS?
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom