Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 25.01.2009., 21:24   #71
Slucajno sam naisao na clanak u Svijetlosti, pokazem staroj...BUM. "Ne bih otisla toj gnjidi (Tomljenović) ni da je zadnji na svijetu i da radi besplatno."

Uglavnom taj lik je nekakav teski muljator i lazov, prije kojih 20ak godina naselio se kod moje lude tete (mamine sestre) u Puli sa cijelom svojom obitelji bez da je ikada ista platio (ni hranu ni smjestaj), i skupljao pare od iniciranja u transcendentalnu medicinu. Moja teta je luda pa si je umislila da je on neki guru i sve to pusila...uglavnom, dno dna. Kako onda vjerovati icemu sto taj bijednik kaze?

Koliko sam uspio progulati atlas nemaju sheban svi (kao sto tvrde ovi iz profilaxa) vec oko 80% populacije. Tim vise je zanimljiv post forumasice par postova iznad da je njezinoj prijateljici receno da joj je atlas u komi, iako je vec bila na namjestanju kod njih samih. I kako netko moze naplacivati 1500kn nesto sto traje 5-10 minuta, a problem (po njima) imaju svi, dakle imaju potencijalno beskonacno musterija?

E sad to je situacija kod nas, ne govorim o profilax medoti opcenito, ali mi se dovoljno zgadilo da ne idem kod njih. Sto se samih metoda tice jos sam u procesu istrazivanja tako da ne mogu komentirati. Nemam nikakvih zdravstvenih problema (kuc-kuc), planirao sam napraviti zahvat tek toliko da vidim je li moguce opcenito unaprijediti kvalitetu zivota.

S obzirom na komentare ljudi koji su bili mogu samo zakljuciti da je barem 50% napisao o profilksu i atlasu cista propagnda. S druge strane, koliko kod onaj manijak atlasjesve zvucao kao neki petparacki fanatik, uspio mi je zgaditi i ovu drugu metodu...s obzirom da vise ne vjerujem niti jednoj strani, vjerojatno cu odustati od svega.

Zadnje uređivanje smirkov : 25.01.2009. at 21:31.
smirkov is offline  
Odgovori s citatom