Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 31.08.2007., 11:03   #75
Unhappy

Quote:
vlado40 kaže: Pogledaj post

Inace i ja sam mijastenicar, ako nekomo mogu pomoci neka se javi
Daj pomogni malo meni.

Pojavi se i malo požali na nešto da nisam sam jer skoro da mi je neugodno.

Uglavnom nitko ti ne brani da se pojaviš i ako ti sve ide super da širiš optimizam , ja ću po svom starom ...

Mene u zadnje hebe kronični gastritis - žari mi želudac te me muči onaj refluks ezo... pa mi hrana iz želuca ide u grlo i nikako da se sve 'smiri'.....te imam osječaj da kontralok trpam u sebe bezveze.

No gledano na svjetlu stranu gastritis i refuluks ezo..su mi ubili apetit totalno jer mi se apsolutno bilo kakva hrana gadi ...a jedem samo da tablete ne gutam na prazno.

Uz to mi žari na ljevoj strani crijeva ali to se nijednom doktoru ne uklapa u nijedni simptom pa dobijam 'nije ti to ništa' ...jer biseri sve rješavaju logikom 'ti imaš gastritis = simptomi gastritisa su nešto drugo' .....stjeram ih u .

A sva ta priča mi je opet aktivirala znatižalju šta se tiče kalija u organizmu jer mi je gastroentrolog prilikom zadnje gastroskopije izrazio zabrinutost jer smatra da su tolike količine koje trošim koncentrati te nimalo nisu dobre za to stanje shebanosti želuca i svega ostaloga.

I naravno zbog toga bi se trebao jedno vrjeme skinit s dekortina ....a meni ni ideja prebacivanja na svaki drugi dan ne zvuči ništa realnija.

Uz pošto mi uz sve to jetreni nalazi nisu u redu neurolog želi ukinut imuran u pola jer neču trenutno osjetit pogoršanje več za nekih 3 mjeseca a dotad će mi valjda stanje sa želucem i svime bit bolje pa če se manjak imurana nadoknađivat nabijanjem dekortina

Šta se tiče onog kalija potrudio sam se doč do nefrologa koji je vrtio očima na toliki kalij u krvi uz toliku umjetnu nadoknadu svaki dan (previše mu je i za kortikosteroide) pa mi je na račun nekih krvnih pretraga napisao sumnju / dijagnozu nekog berterovog i gitelmanovog sindroma. Kaže čovjek da se ustvari tu ništa ne poklapa u kliničkoj slici osim stavke s kalijem ali da nezna ništa pametnije.

Uz to kako sam poslan na ultrazvuk nadbubrežnih žljezda specijalist je slučajno uhvatio kamenac u žuči koji se u usporedbi s prošlim putem / veličinom , povečao i sad je nekih 2 cm i zrel za vađenje....


i tako sam ja pun uputnica za ovo i ono te napisanih mišljenja putem kojih se svi prepucavaju šta moram napravit i gdje u kojoj bolnici pod čijim specijalističkim nadzorom / kontrolom.


zamalo zaboravio da je ovo topic o MG ali valjda uz sve ovo ne trebam ni pisat da sam mijastenički nagore.
__________________
...
Images is offline  
Odgovori s citatom