Pogledaj jedan post
Old 06.09.2007., 18:05   #12
kod nas doma bas i nema jer mama nazalost zna raditi i vikendom, a ovi drugi su nesposobni. i kad mama napravi, ja to slabo jedem jer bas i ne volim zafrige, tijesto, meso i sve ono sto moji hoce da jedu, a ono sto ja skuham pristaje jesti jedino mama. ja zivim odvojeno i ne pravim si nedjeljom nista drugacije nego inace, mozda skuham nesta malo za unaprijed pa da se ne moram gnjavit' dok su predavanja, ali inace ne jedem meso, a nisam tip za kolace (radije cokolada ili sladoled, tu i tamo napravim palacinke...ali nekako radije to vrijeme potrosim s nekim tko mi je drag pa opusteno negdje sjednemo) pa kod mene nema puno petljanja, ono sto kuham kuham dosta kratko (uglavnom povrce, riba i zitarice)...osim kad se igram pa isprobavam nesta novo ili kad pravim musaku i umake (stavim xx vrsta povrca pa to sve treba sjeckat') - onda je nered u kuhinji cijeli dan. cesto improviziram pa pokupim ono sto imam bez da kupujem nesta novo jer em sto mi se dosta toga kvari jer sam sama pa ne uspijem pojesti em sto cesto nemam para za sve one stvari koje bih voljela kupiti da nesta pristojno napravim.

moja teta inace pravi bas te tradicionalne ruckove nedjeljom, sve fino, potrudi se i uvijek napravi kolac i bude pun stol pa nekad skoknem tamo za promjenu. al' ne bas zbog jela, nego... skoro uvijek jedem sama.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom